Pagrindinis

Erasmus+ projekto „Ready, set, go for sport at school and in the society“ („Sportuok mokykloje ir už jos ribų")pradžia

erasmus  „Atžalyno“ mokykla jau dešimtus metus sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose Erasmus+ projektuose. Šių metų kovo 20-23 dienomis „Atžalyno“ mokyklos mokytojos Akvilė ir Kristina vyko į Prancūzijos miestą Metz, kur dalyvavo pirmame darbiniame Erasmus+ projekto susitikime. Projekto pagrindinis tikslas yra skatinti visą mokyklos bendruomenę reguliariai sportuoti bei įgyti kuo daugiau žinių apie sporto naudą mūsų gyvenime.

Susitikimo metu buvo aptartos bendros projekto veiklos, tikslai bei mobilumų datos. Projekto partneriai prancūzai, graikai, italai ir belgai. Taigi, Erasmus+ projektas „Ready, set, go for sport at school and in the society“ („Sportuok mokykloje ir už jos ribų“) sėkmingai startavo.

collage proj1_m collage proj2_m