Pagrindinis

2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos

2016 m. balandžio 27 d. Biržų rajono sporto mokyklos stadione (Jaunimo parkas) vyko 2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių antro etapo miesto mokyklų 2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos.

„Atžalyno" mokyklos mergaičių komanda: Leta Niauraitė, Evelina Kubiliūtė, Greta Žukauskaitė, Valerija Bondarenco, Gustė Varžinskaitė - užėmė  IV vietą.

Berniukai : Ugnius Brazdžius, Tilius Pelanis, Mindaugas Domarkas, Marius Drevinskas, Tomas Maskoliūnas - laimėjo  I vietą. Berniukų laukia varžybos Utenoje. Linkime jiems sėkmės.

Mokytoja N. Jakutienė

trikove m