Pagrindinis

Konkursas „Mano augintinis“

Balandžio mėnesį Biržų rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras organizavo 1-8 klasių mokinių rašinių konkursą „Mano augintinis“. Pirmasis konkurso etapas vyko mokykloje, antrasis etapas - Centre.

Konkurse dalyvavo 3a, 3b, 4a, 4b, 5b ir 7a klasės mokiniai. Pirmasis konkurso etapas vyko mokykloje, antrasis – Centre. Į Centrą buvo pristatyti visi darbai. Apdovanojimus pelnė 3a klasės mokinė Kristina Petrauskaitė (mokytoja Dalė Kantaravičienė), 4b klasės mokinė Laura Vaičiulėnaitė (mokytoja Violeta Vanagienė), 4a klasės mokinė Karina Šaparnytė (mokytoja Nida Jakutienė), 7a klasės mokinys Danielius Ratkevičius (mokytoja Vita Krisiukėnienė). Šių darbų autoriai kartu su pedagogais, ruošusiais šiam konkursui, buvo kviečiami pasidalinti mintimis apie iškilusius sunkumus ir sėkmes.

Organizatoriai konkurso dalyviams įteikė padėkos raštus ir saldžias dovanėles bei palinkėjo sėkmingų tolesnių literatūrinių bandymų.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams: mokytojams, konsultavusiems mokinius, tėveliams, padėjusiems ruošti darbus, ir sveikiname nugalėtojus.

Spec. pedagogė Nijolė Jurkonienė

augintinis1 m  augintinis2 m  augintinis3 m  augintinis4 m