Pagrindinis

Dainuojantis pavasaris Pabiržėje

2016 m. gegužės 20 dieną mokyklos pradinių klasių „Dainavimo mokyklėlės“ (vadovė Jolanta Vasiliūnienė) ir Jaunųjų šaulių vokalinis ansamblis (vadovė Loreta Svirskienė) dalyvavo Biržų rajono mokyklų edukaciniame renginyje „Dainuojantis pavasaris“. Tai - Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos inicijuotas renginys, skatinantis kultūrinį bendradarbiavimą tarp Biržų rajono ugdymo įstaigų.

Po pernai vykusio koncerto Vabalninke, pasitarus su idėjos autore Dalia Baltrušaitiene ir muzikos mokytoja Jolanta Stasiūniene, buvo nuspręsta, kad „Dainuojantis pavasaris“ keliaus po rajono mokyklas. Šiemet „Dainuojantis pavasaris“ nukeliavo į Pabiržę. Koncertas vyko Likėnų sanatorijos parke, ant vandens lelijomis pražydusios estrados. Be mūsų mokyklos dainininkų renginio metu skambėjo Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, Germaniškio daugiafunkcio centro, „Aušros“, Kaštonų, Papilio, Medeikių, Pabiržės, Kratiškių bei Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinių mokyklų dainavimo būrelių jaunųjų atlikėjų balsai. Solistai, duetai, ansambliai bei jungtinis choras atliko net dvidešimt aštuonias įvairių stilių dainas. Koncerto dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, mokytojoms įteiktos padėkos už kolektyvų paruošimą ir aktyvų bendradarbiavimą. Su nekantrumu lauksime kito „Dainuojančio pavasario“ koncerto!

Dainuojantis pavasaris1_m Dainuojantis pavasaris2_m Dainuojantis pavasaris3_m Dainuojantis pavasaris4_m Dainuojantis pavasaris5_m

Muzikos mokytojos Jolanta Vasiliūnienė ir Loreta Svirskienė