Pagrindinis

Jaunieji šauliai Biržų girioje

2016 m. gegužės 21 d. „Atžalyno" mokyklos kieme rinkosi Biržų 1-os ir Pandėlio 13-os kuopų jaunieji šauliai. Pagal patvirtintą karinio rengimo užsiėmimų planą vyko taktikos mokymai. Į užsiėmimų vietą Biržų girioje vežė KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 503 pėstininkų kuopos sunkvežimis.

Kadangi jau trys dienos vyko savanorių pajėgų mokymai Biržų rajone, į šiuos mokymus įsijungė ir jaunieji šauliai, pakeliui į dislokacijos vietą išdėstę 3 stebėjimo postus. Girioje užsiėmimus vedė savanorių instruktoriai. Kol vieni mokėsi taktikos, kiti kartojo rikiuotės elementus, treniravosi būsimoms LŠS jaunųjų šaulių žaidynėms. Naktis girioje, miegas palapinėse, paukščių balsai anksti ryte ir nuovargio, patirto per mokymus kaip nebūta. Prasmingai ir naudingai praleista para gryname ore. Į jaunųjų šaulių gretas panoro įstoti ir penki moksleiviai iš Papilio pagrindinės mokyklos.

Vidutis Šeškas

giria1 m   giria2 m   giria3 m   giria4 m   giria5 m