Pagrindinis

Pagerbė žuvusius partizanus

Minint 71-ąsias 1945 m. rugsėjo mėn. 17 d. Biržų girioje žuvusių 24 partizanų atminimą, Biržų 501 kuopos jaunieji šauliai iš „Atžalyno" mokyklos pagerbė žuvusiųjų atminimą sutvarkydami paminklo aplinką, pasodino rudeninių gėlių bei kiekvienam žuvusiam partizanui uždegė po atminimo žvakutę.

Ši daugiametė tradicija džiugina LPKTS Biržų filialo politinius kalinius ir tremtinius, kurie nuoširdžiai dėkoja jauniesiems šauliams už pagarbą žuvusiems už Lietuvos laisvę ir tautos istorinės atminties puoselėjimą. Šį kartą girioje darbavosi patys jauniausi šauliai Elinga, Milda, Viktorija, Arnas, Ramūnas bei jiems talkino Andželika ir Vilija.

Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės

Biržų 501 kuopos vadas