Pagrindinis -> Apie mokyklą -> Erasmus+ projektas„Winter sports and active lifestyle“

Erasmus+ projektas„Winter sports and active lifestyle“

collage wintersport2

2019 metais mūsų mokykla pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių projektą „Winter sports and active lifestyle“( „Žiemos sportas ir aktyvus gyvenimo būdas“). Projekto pradžia 2019 m. lapkričio1 d., pabaiga – 2022 balandžio 30 d. Šiame projekte dalyvauja keturios mokyklos ir sporto klubai iš Čekijos Respublikos, Slovakijos, Suomijos ir Lietuvos. Projektą koordinuoja Rajec-Jestrebi  gimnazija (Čekijos Respublika). Lietuvoje projektą vykdo Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla ir sporto klubas  „Biržų topsas“

Šio projekto tikslas – skatinti aktyvų laisvalaikio praleidimą žiemą, susipažinti su skirtingose šalyse kultivuojamomis žiemos sporto šakomis. Projektas padės mokiniams formuoti sveiko gyvenimo būdo įpročius, tobulinti anglų kalbos žinias bei bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Logotipo konkursas

2020 - 01 -05 -12 Pirmoji projekto „Žiemos sporto šakos ir aktyvus gyvenimo būdas“ stovykla („Winter sports and active lifestyle“)

2022 - 01-10-14 Projekto „Žiemos sporto šakos ir aktyvus gyvenimo būdas“ stovykla Lietuvoje

2022 - 03-20-25 Projekto stovykla Slovakijoje