Pagrindinis -> Apie mokyklą -> Erasmus + projektas „Count me in, teach me a word“

Erasmus + projektas „Count me in, teach me a word“

Pradedamas vykdyti Erasmus + tarpmokyklinių partnerysčių projektas „Count me in, teach me a word“ („Išmokyk mane skaičiuoti ir kalbėti")(2020 m. gruodis)

erasmusKalbų mokymasis ypač svarbus mokantis pradinėse klasėse. Tinkamas kalbų, tiek gimtosios, tiek užsienio, pagrindų turėjimas yra reikšmingas žingsnis vaiko ateičiai, jo komunikavimo galimybėms. Tyrimai rodo, kad pradinių klasių mokiniai užsienio kalbą geriausiai išmoksta kai jos mokymui naudojami žaidimai ar žaidybiniai elementai. Mokytojai, naudodami mokomuosius ir konkurencinius žaidimus, gali paskatinti mokinius mokytis kalbų. Projekto metu jame dalyvaujantys užsienio kalbas mokantys mokytojai dalinsis patirtimi taikant žaidimo elementus ar žaidimus mokant anglų kalbos.

Projekto dalyviai - po vieną mokyklą iš Graikijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos, Turkijos ir Lietuvos. Projekto trukmė du metai.

Planuojama, kad vykdant projektą:

Padidės mokinių susidomėjimas anglų kalbos mokymusi ir pagerės mokymosi rezultatai.

Bus keičiamasi anglų kalbos mokymo pradinėse klasėse patirtimi.

Mokytojai pagerins užsienio kalbų mokymo įgūdžius.

Pradinių klasių mokytojai pagerins anglų kalbos žinias.

Bus susipažinta su kitų Europos šalių kultūra.

Veiklose dalyvaus apie 500 mokinių (visose šalyse).

Mokyklos direktorius                                         Vaidotas Butkevičius

2020 gruodžio mėn. ERASMUS+ projekto „Count me in, teach me a word” logotipo konkursas

2020 gruodžio-2021 sausio mėn. veiklos

2021 m. vasario mėn. - Virtualūs susitikimai su projekto „Count me in, teach me a word“ partneriais