Pagrindinis -> Apie mokyklą -> Mokyklos mokinių lyderių grupė

Mokyklos mokinių lyderių grupė

Mokinių lyderių grupė – mokyklos savivaldos forma, telkianti bendrai veiklai 7- 10 klasių atstovus. Į pasitarimus gali būti kviečiami ir 5-6 klasių atstovai. Lyderiai renkasi  kartą per savaitę (ruošiantis kokiam nors renginiui ir dažniau) aptarti, nuspręsti iškeltų idėjų, kurias teikia klasių atstovai bei lyderių grupės valdžia. Pasitarimų dienos- antradienis, ketvirtadienis.

Lyderių grupės  kompetencija

Mokinių lyderių grupė demokratišku būdu išsirenka pirmininką, pavaduotojus, sekretorių.

Pirmininkas vadovauja Mokinių lyderių grupės veiklai.

Sekretorius fiksuoja Mokinių  lyderių grupės veiklą.

Lyderių grupei padeda vienas mokytojas (jo kandidatūrai pritaria mokyklos direktorius).

Mokinių lyderiai dalyvauja įvairiuose renginiuose, projektuose, skirtuose mokiniams.

Koordinuoja klasių bendruomenės veiklą.

Inicijuoja ir moksleivių vardu pasirašo susitarimus su mokyklos administracija, su kitomis savivaldos institucijomis.

Dalyvauja kuriant, svarstant, priimant moksleivių elgesio taisykles, prižiūri jų laikymąsi.