Pagrindinis -> Apie mokyklą -> Aptarnaujama teritorija

Aptarnaujama teritorija

Biržų rajono Savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms priskirtos aptarnavimo teritorijOS

,,Atžalyno" pagrindinės mokyklos aptarnaujama teritorija, kurių gyventojų vaikai turėtų mokytis šioje įstaigoje:

Biržų miesto Agluonos, Ajerų, Alyvų, Aukštaičių, Aušros, Beržų, Dvaro, Ežero, Gedimino, Geležinkelio, M. ir J. Yčų, P. Kalpoko gatvės, Kęstučio gatvės porinių numerių namai nuo 10 iki 64, neporinių numerių – nuo 7 iki 51, Klevų, P. Klybo, V. Kudirkos, Laisvės, Liepų, Minties, J. Nastopkos, Naujamiesčio, S. Nėries, Pabiržės, Parodos, Pasvalio Pastaunyko, Pelkių, Plento, Ramunių gatvės, Respublikos gatvės porinių numerių namai nuo 64 iki 104, neporinių numerių – nuo 27 iki 75, Rožių, Saločių, Skaistkalnės, Stoties, Statybininkų, Šilų, Širvėnos, Taikos, Tarybų, Tiekimo, Tinklų, Vabalninko, Vyšnių, Vyturio, Žalgirio, Žaliosios, Žvejų gatvės, Pabiržės miestelio, Balandiškių, Bačiškių, Bikšių, Butautų, Čeniškių, Čepukų, Dainiūnų, Daudžgirių, Daumėnų, Dilių, Dirvoniškio, Drabūnų Dudoriškių, Dvargalių Ežerėlių, Gatavinos, Gerkiškių, Ginaičių, Gražūsių, Grumšlių, Gulbinų, Jackonėlių, Jackonių, Jakūbiškių, Jokūbonių, Jonelių, Juodeišių, Juodelių, Juostaviečių, Jukniškių, Karajimiškio, Kaunelių, Kaunių, Kelmynės, Kirdonėlių, Kirdonių, Kirkilų, Kiršonių, Klausučių, Kojeliškio, Kuosių, Kuprėnų, Kvietkelių, Lapiškių, Latveliškio, Legailių, Likėnų, Mantagailiškio, Medinių, Morkūnų, Naciūnų, Naradavos, Odmeniškio, Pačeriaukštės I, Pačeriaukštės II, Padaičių, Pagaičiškių, Pagirių, Pakarnių, Paringužių, Pasvaliečių, Patatuliečių, Pauperių, Putrių, Peikštenių, Peleniškių, Purviškių Ratnikų, Rimgailių, Rinkuškių, Ripeikių, Smaltiškių, Smilgelių, Smilgių, Sodeliškių, Spalviškių, Strėliškių, Šarkynės, Šeškinės, Šilėnų, Šlepščių, Tylinavos, Toliūnų, Triškių, Užubalių, Užugulbinės, Valantiškio, Zakrių, Žvejotgalos gyvenamosios vietovės.