Pagrindinis -> Apie mokyklą -> Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Asmuo atsakingas už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ledrūna Petrulionienė

Informaciją apie pastebėtus korupcijos atvejus Biržų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje galima pateikti:

● tiesiogiai atvykus į mokyklą (Sąjungos g. 15, Biržai) pateikti pranešimą raštu mokyklos raštinėje;

● atsiųsti pranešimą paštu (adresu Sąjungos g. 15, Biržai);

● elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;

● paskambinti telefonu (8 450) 31031;

● paskambinti Specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu karštosios linijos telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (taip pat ir poilsio dienomis), pranešti el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  arba palikti pranešimą interneto svetainėje.

***

Kviečiame naudotis Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos  sukurta antikorupcinio švietimo e. mokymo platforma (toliau – e. mokymo platforma, platforma) – https://emokymai.stt.lt/. Kurioje rasite profesionalią mokymo medžiagą įvairiomis temomis. Platformos temų turinys yra bazinio ir ekspertinio lygmens, kartu su teorine ir statistine informacija pateikiamos interaktyvios užduotys, gerosios praktikos pavyzdžiai, testai. Platformoje rasite tokias mokymo temas: korupcijos samprata, korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, interesų konfliktai, dovanų politika, pranešėjų apsauga, viešieji pirkimai, sveikatos apsauga, savivalda, švietimo įstaigos, tarptautinis papirkinėjimas, tarptautinis papirkinėjimas (anglų k.), privatus sektorius, personalo patikimumo užtikrinimas, nacionalinė antikorupcinė sistema, korupcijos prevencija visuomenei ir ūkio subjektų priežiūra. Temų turinys nuolat naujinamas, o jų sąrašas pildomas.

***

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Etikos ir antikorupcinio elgesio kodeksas

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktoriaus įsakymas dėl pareigybių, dėl kurių teikiamas prašymas Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją, sąrašo patvirtinimo

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktoriaus įsakymas dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo atlikimo

Biržų „Atžalyno“  pagrindinės mokyklos 2021-2023 metų korupcijos prevencijos programa

Biržų „Atžalyno“  pagrindinės mokyklos korupcijos prevencijos programos priemonių planas 2021 - 2023 m.

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Korupcijos prevencijos programos priemonių plano 2021 - 2023 m. vykdymo ataskaita

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir jos valdymo sričiai priskirtų įstaigų korupcijos prevencijos politika

Kovos su korupcija programos ir jų vykdymas

Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo ir jo atlikimo tvarkos rekomendacijos