Pagrindinis

Anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas

Balandžio 20 d. „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkurse.  Pirmoje konkurso dalyje vaikai skaitė  klasikinių ir šiuolaikinių autorių kūrinius ir jų ištraukas, kuriuos buvo paruošę savarankiškai ar su mokytojų pagalba.

Antroje dalyje vyko tekstų loterija - dalyviai išsitraukę tekstą, po trumpo pasiruošimo raiškiai jį perskaitė. Mokinius vertino komisijos narės - savanorės Marilena Nikoloudia iš Graikijos ir Gorana Sekulic iš Bosnijos ir Hercogovinos. Pirmas vietas iškovojo Radvilė Skurdelytė (5b kl.), Geda Brazauskaitė (6a kl.), Viktorija Popovaitė (7a kl.), Deivydas Karekinas (8b kl.), Ernestas Rudys (9a kl.). Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius savanorėms įteikė atminimo dovanėles – marškinėlius su mokyklos simbolika.

Tikimės, kad jaunieji skaitovai ir ateityje bus angliško raiškaus žodžio, literatūros mylėtojai ir puoselėtojai.

Anglų k. vyr. mokytoja Justina Bukienė

anglu k_m anglu k1_m anglu k2_m