Pagrindinis

Pirmokai dalyvauja projekte ,,Košės diena 2017’’

„Košės diena“ – tai edukacinis projektas Lietuvos pirmokams. Projekto tikslas – supažindinti vaikus su sveikos mitybos principais ir skatinti sąmoningai rinktis sveikesnį maistą bei užkandžius. UAB „Malsena plius“ iniciatyva Lietuvoje projektas vykdomas nuo 2014 m., Pasaulinės košės dienos metu – spalio 10 d.

Projekte dalyvavo ir mūsų mokyklos  25 pirmokai.

Vyko trumpa pamoka apie sveikos mitybos principus. Vaikai džiaugėsi edukacine knygele su linksmosiomis užduotimis. Dovanotą produkciją (greitai paruošiama avižinė košė su braškėmis „Energija‘‘) vaikai nutarė suvalgyti kitą dieną pusryčiams.

Mokiniai sužinojo, kodėl valgyti grūdų košę sveika, kad vietoj saldumynų reikia rinktis sveikus ir maistingus užkandžius, kokie javai auginami Lietuvoje ir kitose šalyse.

Mokytoja D. Kantaravičienė

kose1 m kose2 m kose3 m