Pagrindinis

Antrokai dalyvavo „2017 Metų knygos“ skaitymuose

Gruodžio 6 d. 2b klasės mokiniai nuvyko į Biržų miesto J.Bielinio viešąją biblioteką vaikų skyrių. Čia vaikai apžiūrėjo instaliaciją „Knygų kilimas" ir labai gražią dailininkės Marijos Smirnovaitės knygų iliustracijų parodą. Vaikai buvo sužavėti dailininkės piešiniais. Kai kas atpažino skaitytas knygas.

Bibliotekos darbuotojos Odeta ir Aušrelė antrokams pristatė penkias vaikų knygas, dalyvaujančias  „2017 Metų knygos“ rinkimuose. Trumpai papasakojo apie kiekvieną knygą. Žvakių šviesoje antrokai atidžiai klausėsi Evelinos Daciūtės knygos „Laimė -tai lapė" skaitymo. Po to bibliotekininkės vaikus pavaišino morkos griežinėliu – linksma, oranžine „laimės tablete".

Grįžę į mokyklą mokiniai kūrė bendrą plakatą-koliažą „Laimė - tai... ", kuriame piešė kaip jie supranta laimę.

Mokytoja B. Sajienė

2b laime3_m 2b laime2_m 2b laime_m 2b laime4_m