Pagrindinis

Netradicinių sporto šakų varžybos

2018 gruodžio 5 d. „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko draugiškos netradicinių sporto šakų varžybos. Jose dalyvavo Biržų rajono Pabiržės pagrindinės mokyklos, Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos ir „Atžalyno“ mokyklos komandos. Berniukų ir mergaičių komandos varžėsi 4 rungtyse.

Pirmoji rungtis – virtualios dviračių lenktynės. Čia geriausiai sekasi viešnioms iš Pabiržės. Berniukų lenktynėse greičiausi varžybų šeimininkai.

Antra rungtis – kinbolas. Nuo kitų sportinių žaidimų ši sporto šaka skiriasi tuo, kad vienu metu žaidžia 3 komandos. Užduotis - neleisti vienai iš komandų pagauti didžiulio kamuolio. Geriausiai sekasi  „Atžalyno“ mokyklos mergaitėms ir Pabiržės berniukams.

Kita rungtis - ringo. Žaidimas primena tinklinį tik vietoj kamuolio naudojami specialūs žiedai. Nuo to ir žaidimo pavadinimas. Čia geriausia sekasi Pabiržės mokiniams. Tiek mergaitės, tiek berniukai užima pirmas vietas.

Paskutinė rungtis – grindų riedulys. Čia varžybos vyksta atkakliausiai. Dvejos mergaičių varžybos baigiasi lygiosiomis, o galutinį komandų išsidėstymą nulemia Pabiržės mergaičių pergalė prieš varžybų šeimininkes. Berniukai pasidaliną po pergalę, tad čia komandų išsidėstymą nulemia praleistų ir įmuštų įvarčių santykis. Jis palankiausias pabiržiečiams.

Susumavus galutinius visų rungčių rezultatus, varžybų nugalėtoja – Pabiržės pagrindinės mokyklos komanda, antri varžybų šeimininkai, treti Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

Visos komandos apdovanojamos taurėmis, o atskirų rungčių nugalėtojai – padėkos raštais.

Nutarta dar šiais mokslo metais organizuoti panašias varžybas Alizavoje arba Pabiržėje.

Mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius

varzybos m varzybos 0_m varzybos 1_m varzybos 2_m varzybos 3_m  varzybos 4_m varzybos 5_m SSM logotipas