Biržų ,,Atžalyno'' pagrindinės mokyklos tinklalapis

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos pagrindinio ugdymo skyriai

Pabiržė

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos

Pabiržės pagrindinio ugdymo skyrius

n logo_pietroBiržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos

Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius

Sveikiname I - mokinių plakatų konkurso „Aš už švarų vandenį!” laimėtojus

2024 m. balandžio 22 d. įvyko mokinių plakatų konkurso „Aš už švarų vandenį!” I-asis etapas, kurį organizavo UAB „Biržų vandenys“ kartu su Biržų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi. Dalyvių darbai buvo vertinami dvejose amžiaus grupėse: mokiniai iki 12 metų ir mokiniai nuo 13 iki 18 metų.

Sveikiname I-ojo etapo laimėtojus!

Metų knygos rinkimai 2023

Paveikslėlis1

Šiemet akcija „Metų knygos rinkimai 2023“ vyksta 19 kartą. „Atžalyniečiai" aktyviai skaitė, diskutavo, balsavo. Dalyvavimas akcijoje tapo gražia ir prasminga tradicija.

Projektas „Sveikata visus metus“

Sveikata visus metus

LNSA

„Atžalyno“ 4a klasės mokiniai, vadovaujami K. Manikienes, sėkmingai dalyvauja Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros organizuojamame projekte „Sveikata visus metus“.

Projekto trukmė 2024 m. sausio-gruodžio mėnesiais. Projekto tikslas - padėti mokiniams įgyti visapusišką sveikatos sampratos suvokimą, išugdyti sveikatai naudingus gebėjimus.

Sveikinimai informacinių technologijų olimpiados prizininkams

Biržų r. savivaldybės 5-8 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiadoje Greta Alėknaitė (5a kl.) laimėjo I vietą, Arnas Kondrotas (6a) laimėjo III vietą.

Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja A. Paplauskienė.

Sveikiname!

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“

Į šiais metais Valstybinių miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir Lietuvos Nacionalinio kultūros centro organizuojamą nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“, aktyviai ir smagiai įsijungė mokyklos 8b, 9a ir 9b klasių moksleiviai.

Sveikiname meninio skaitymo konkurso prizininkus

2024 m. balandžio 17 d. vyko Biržų savivaldybės 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Sveikiname 3-4 klasių tarpe laimėjusį I vietą 4a klasės mokinį Arną Rudinskį (mokytoja N. Jakutienė) ir laimėjusią II vietą Barborą Indrašiūtę (mokytoja N. Jakutienė), o 1-2 klasių tarpe - 1a klasės mokinę Miglę Rudinskytę (mokytoja V. Šeškienė) ir 1b klasės mokinę Urtę Mašėnaitę (mokytoja A. Klevienė), laimėjusias II vietas, ir 2a klasės mokinį Kajų Jančiūrą (mokytoja D. Šimienė), laimėjusį III vietą.

prizininkai

I vieta vokiečių kalbos olimpiadoje

Sveikiname septintokę Vestą Stapulionytę Biržų rajono savivaldybės 7-8 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiadoje laimėjusią I vietą!

Olimpiadai ruošė mokytoja R. Baltušienė