Biržų ,,Atžalyno'' pagrindinės mokyklos tinklalapis

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos pagrindinio ugdymo skyriai

Pabiržė      Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pabiržės pagrindinio ugdymo skyrius

***

n logo_pietro  Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 2021–2022 mokslo metų pradinio ir pagrindinio ugdymo programos ugdymo planas PROJEKTAS

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 2021–2022 mokslo metų pradinio ir pagrindinio ugdymo programos ugdymo planas PROJEKTAS

Suteikite savo gyvenimui prasmę... (išlydėjus dešimtokus)

Birželio 23 dieną į paskutinę klasės valandėlę susirinko mokyklos dešimtokai (dabar jau buvę...). Atsisveikinimui su mokykla skirtas laikas prabėgo akimirksniu. Paskutinį susitikimą vedusi klasės auklėtoja visus sugrąžino į praeitį – prisimintos smagios (ir ne tik...) mokyklinio gyvenimo akimirkos.

Mokyklinės uniformos

Mokinių iniciatyva ir Mokyklos tarybos pritarimu nuo 2018 m. turime naują mokyklinės uniformos stilių.

Įmonė „Mano Vita“ pristatė keletą mokyklinės uniformos variantų, pasirinkome sportiško stiliaus švarkelį +emblema ant kairės rankovės. Papildomi komponentai –  liemenė, sijonas, marškinėliai su ilgomis rankovėmis.

Uniformas galima įsigyti el. parduotuvėje https://uniformupardavimas.lt/lt/start.aspx?szk=29 ir parduotuvėje Panėvežyje. Įmonės kontaktai https://www.uniformusiuvimas.lt/kontaktai

Norint užsakyti polo stiliaus žalius marškinėlius su mokyklos logotipu arba sportinius žalius marškinėlius su mokyklos logotipu reikia kreiptis į klasės auklėtoją, jie užsakomi kitoje įmonėje.

,,Atžalynas" laukia būsimų pirmokų tėvelių prašymų 2021-2022 mokslo metams

Gerbiami būsimieji „Atžalyno“ pirmokų tėveliai, globėjai, seneliai,

mokykla laukia būsimų pirmokų tėvelių (globėjų, rūpintojų) prašymų. Dėl karantino situacijos prašymus prašome siųsti el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Prašymo forma pateikiama čia.

Kitus dokumentus (vaiko gimimo liudijimą arba tapatybės kortelę, pažymą apie deklaruotą gyvenamąja vietą) pristatysite vėliau. Išsamesnė informacija telefonu 8 450 31031.

Nuo pirmos klasės mokykloje sudaromos sąlygos kryptingam meniniam (dailės) ugdymui, ankstyvajam anglų kalbos ugdymui, vyksta šokių pamokos, dainavimo ir sporto būreliai, robotikos užsiėmimai. Pradinukams sudarytos sąlygos po pamokų būti mokykloje iki 17.15 val., prasmingai leisti laisvalaikį. Mokykla pripažinta sveikatą stiprinančia mokykla.

Pagarbiai

„Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktorius

Vaidotas Butkevičius

IMG-1846

1,2% parama

Gerb. tėveliai, buvę mokyklos mokiniai ir visi, kurie parėmė ar norėtų paremti mūsų mokyklą ir jos skyrius

Maloniai prašome paremti mokyklos veiklą bei iniciatyvas pervedant mokyklai 1,2 proc. savo pajamų mokesčio. Jūsų parama bus panaudota mokymo kokybei gerinti, materialinei bazei ir mokyklos įvaizdžio gerinimui.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie, remdamiesi gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, 1,2% sumokėto pajamų mokesčio už praeitus metus, paskyrė Biržų „Atžalyno“ pagrindinei mokyklai. Tikimės Jūsų paramos.

Nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį vienam ar keliems paramos gavėjams ir (ar) iki 0,6 proc. – vienai ar kelioms politinėms partijoms.

Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai reikia užpildyti specialią formą FR 0512 tinklalapyje: www.vmi.lt

Mokyklos Pabiržės ir Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyriai neturi paramos gavėjo identifikacinio numerio (kodo), todėl parama jiems pervedama per Biržų „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą. Surinkta parama bus paskirstoma tarp mokyklos ir jos skyrių proporcingai pagal mokinių skaičių.

Biržų „Atžalyno“  pagrindinės mokyklos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190545695

Paramos gavėjo pavadinimas Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla

Buveinės adresas Sąjungos g. 15, Biržai

Mokinių elgesio taisyklės nuotolinių pamokų metu

taisykles m