Sausio 13-oji „Atžalyne"(2009-01-13)

Sausio 13 osios rytą daugelyje šalies mokyklų buvo uždegtos atminties žvakutės. Pilietinėje atgimimo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija" dalyvavo ir atžalyniečiai. Mokykloje per pirmą pamoką uždegtos žvakutės priminė dienas, kai bendrų tikslų ir idėjų vienijami žmonės gynė savo nepriklausomybę. Visą dieną mokykloje vyko įvairūs renginiai. Bibliotekoje mokiniai apžiūrėjo parodą, skirtą Laisvės gynėjų dienai, žiūrėjo filmą „Sausio 13-oji". Biržų 1-osios kuopos jaunieji šauliai Sausio 13-osios aukų atminimą pagerbė bėgimu. Beveik aštuoniasdešimt „Atžalyno"  mokyklos mokinių miesto gatvėmis bėgo iki Žuvusiems už Lietuvos Nepriklausomybę paminklo. Prie paminklo akcijos dalyvius literatūrine kompozicija pasitiko mokytojos Violetos Vanagienės vadovaujami ketvirtokai. Ši diena tapo gyva istorijos dalimi.

Atgal į turinį