Laisvės pamoka (2010 - 03 - 10)

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20 - čio proga, kovo10 dieną mokyklos bibliotekos skaitykloje vyko Laisvės pamoka 5 - 7 kl. mokiniams.

Istorijos mokytojas R. Mikoliūnas kalbėjo apie tikrosios laisvės sampratą, diskutavo su mokiniais. mokytojas papasakojo apie partizanų judėjimą, įvardijo jo priežastį - didžiulį troškimą, kad Lietuva būtų laisva. Pasakojimą gražiai papildė autentiškos nuotraukos  kompiuterio ekrane "Lietuvos partizanai".

Direktoriaus pavaduotoja I. Varzienė kvietė įsiklausyti į žodžius - "Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimas" ir pamąstyti, ką jie mums reiškia.

Mokytoja E. Jažauskienei kankliuojant, mokiniai dainavo partizanų dainas, ant didžiulio plakato užrašė savo     mintis apie laisvę.

Atgal