Vasario pradžios sugrįžimai (2010 - 02 - 05)

Draugų diena, dar vadinama Sugrįžimų švente įvyko. Kaip ir kasmet. Kai kas pavyko, kažkas neišsipildė, deja... Buvusių mokinių nebuvo daug (atostogos nebesutampa studentams!), bet už tai tie, kurie buvo, - fantastiški! Taigi –

***

Julija skaito D. Čepauskaitės eilėraštį „Kaip gyveni?“

***

Dominyka ir Rūta komentavo skaidres „Iš mokyklos istorijos“ (Aidrius stoiškai atlaikė technikos gedimus)

***

Sandra ir Laurynas – šaunūs vedėjai – kūrė nuotaiką, komentavo užduotis, šmaikštavo ir t.t. (Laisvi žmonės laisvoje atmosferoje!)

***

Interviu su buvusiais – linksmi, originalūs. Justas net su ramentais atėjo; Kristina – su maža dukryte. Ačiū. Visiems. Ir tiems, kurie tyliai paliudijo bendrumą.

***

Ypatingai nudžiugino Arūnės (10a) tėveliai, buvę atžalyniečiai – Virgis ir Danguolė Kairiai, aktyviai dalyvavę dvikovoje.

***

Komandų dvikova (dabartinių dvyliktokų ir buvusių + mokytojai) visiems sukėlė daug juoko, prisiminimų ir t. t. Mega žvaigždė Jolanta.

***

Direktorius atėjo ne tuščiomis. Prie to, pasakė įspūdingą kalbą!

***

Visi piešė bendrą piešinį. Išėjo nelabai..., tiesą sakant maištingas ir modernus!

***

... vakaras baigėsi prie kavos – arbatos puodelio. Dvyliktokai ir jų auklėtojos - Aurelija, Regina, Gelmina - surengė gražią šventę "Atžalynui" ir sau.

Atgal