Meninio žodžio šventė

Pasilenk prie kasdienybės, žodi,

Pažiūrėk į jo akis, praplauk jas,

Į jų gelmę, broli, pasinerk!

( Just. Marcinkevičius )

Tokiu kvietimu tą pavasarišką vasario 3 – ąją dieną buvo pradėta meninio žodžio šventė mokykloje. Ir išties žodžiai suskambo...

Iš dešimties pradinių klasių skaitovėlių į rajoninį meninio skaitymo konkursą buvo pasiūlytos Kotryna Muliuolytė ir Agnė Česnulevičiūtė – mokytojos Nidos Jakutienės 3 c klasės moksleivės. Mergaitės itin gyvybingai, natūraliai perteikė poeto Martyno Vainilaičio eiles.

5 – 8 klasių grupėje meninio žodžio jautimu, subtilia tartimi, santykiu su adresatu išsiskyrė 7 c klasės moksleivis Sangirdas Lapėnas ( mokyt. Idalija Marcinkevičiūtė ) bei mokytojos Adelės Samulionienės paruoštos 8 a klasės skaitovės Indra Samokaitytė ir Simona Kaminskaitė.

9 – 12 klasių grupėje Arūnė Kairytė iš 11 a klasės originaliai interpretavo poetų D. Čepauskaitės ir V. V. Landsbergio eiles. O abiturientė Gabrielė Ruplėnaitė visus sušildė Just. Marcinkevičiaus ,,Šypsena gatvėje“ bei M. Martinaičio poezija. Šias skaitoves parengė mokytojos A. Samulionienė ir V. Krisiukėnienė.

Vasario 10 dieną vyko rajoninis meninio skaitymo konkursas.  I vieta buvo skirta ,, Atžalyno“ mokyklos moksleivėms: Kotrynai Muliuolytei ( 3 c kl. ), Arūnei Kairytei ( 11 a kl. ). III vieta  - 7 c klasės skaitovui Sangirdui Lapėnui.

Idalija Marcinkevičiūtė

Apie tai, kaip sekėsi mokyklos laureatams rajoniniame konkurse, kviečiame skaityti čia

Atgal