Malonus siurprizas

11 klasės mokinė Agnė Arlikevičiūtė dalyvavo Lietuvos turizmo centro organizuotame projekte „Tūkstantis žvilgsnių į Lietuvą“. Projektą rėmė ir Švietimo ir mokslo ministerija. Agnė rašė epistolinį rašinį „Pasakoju tau apie laisvą Lietuvą“. Savo laiško adresatu mokinė pasirinko Sausio 13 – osios kovų dalyvį Darių Gerbutavičių ir pasakojo jam apie svarbiausius įvykius, pakeitusius Lietuvą per 20 nepriklausomybės metų. Merginos pastangas lydėjo sėkmė ir ji laimėjo antrąją vietą.

Gruodžio 7 dieną Vilniuje, Tuskulėnų rimties parke, vyko apdovanojimai. Agnė buvo apdovanota 2 – osios vietos diplomu ir naująja Just. Marcinkevičiaus kūrybos rinktine, o jos mokytoja A. Samulionienė - Padėkos raštu. Vėliau visi šventės dalyviai buvo pakviesti į ekskursiją po parką. Jos metu aplankėme kolumbariumą, kuriame laikomi 1944-1947 m. nukankintų žmonių palaikai, rasti šiame parke, taip pat kankinimų vietos muziejus. Ekskursija, kaip ir visa šventė, paliko nepakartojamų prisiminimų. Dėkojame mokyklos direktoriui už suteiktą galimybę dalyvauti šventėje.

Lietuvių kalbos mokytoja A. Samulionienė

Atgal