Dailės olimpiadoje

2011 m. vasario 28 d. įvyko bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 klasių mokinių dailės olimpiada.

Tarp devintokų nugalėjo Deira Baltušytė („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė), antroji vieta atiteko Laimai Kiškytei („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė), trečiąją pasidalino „Saulės“ gimnazijos mokiniai Deimantas Makrickas ir Simona Unglinikaitė (mokytoja D. Zalogienė).

Tarp dešimtų klasių mokinių pirmąją vietą laimėjo Laura Pačešiūnaitė („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė), antrąją – Laura Mulokaitė („Saulės“ gimnazija, mokytoja D. Zalogienė), trečiąją – Kristina Kalinauskaitė (Pabiržės pagrindinė mokykla, mokytoja D. Šulnienė).

Tarp vienuoliktokų geriausiai sekėsi Evelinai Mieženskaitei („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė), antra liko Toma Ališauskaitė („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė), trečias – Andrius Karalaitis („Saulės“ gimnazija, mokytoja D. Zalogienė).

Tarp abiturientų pirmąją vietą pasidalino Justina Šoblickaitė („Saulės“ gimnazija, mokytoja D. Zalogienė) ir Joris Malūkas („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė), antroji ir trečioji vietos atiteko gimnazistams Martynai Ratkaitei ir Vytautui Januškevičiui (mokytoja D. Zalogienė).

Respublikiniame dailės olimpiados etape Biržams atstovaus Joris Malūkas („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Briedienė).

Nuotraukos Biržų rajono savivaldybės tinklapyje

Atgal