Projektas „Drąsinkime ateitį" - fantastiška idėja (2007-02-20)

Taip jau antrą kartą (vasario 20 d.) lankydamasis „Atžalyne" kaip mokyklos Garbės galerijos narys mūsų veiklą įvertino Vokietijos Saarbrükeno Operos teatro solistas (tenoras) Algis Drevinskas.
    „Kaip ir ankščiau, taip ir dabar po tiek metų esu labai laimingas savo mokykloje (įrašas Svečių knygoje). Atviras, nuoširdus, paprastas (kaip mokinukas iš tų 1984-ųjų) Algis pripažino, kad čia. Mokykloje, prasidėjo jo SĖKMĖS gyvenime gija: „Visuomet man čia sekėsi, visada mylėjau mokyklą”. Mokyklinės bendravimo meno pamokos, anot Algio, didelė vertybė jo gyvenime.
     12 klasių mokinius domino A. Drevinsko sėkmės paslaptis – ar lengva buvo apsispręsti, kurią svajonę realizuoti, kaip teisingai pasirinkti savo kelią, patarimų ir pamokymų galimybės…
     Pasirodo, būtina išlaikyti vidinę ramybę, įsiklausyti į SAVO vidinį balsą, turėti drąsos – tai labai svarbu kelio pradžioje. Paskui reikia išmokti atsirinkti – žmones, draugus. Svarbu – sutikti GERĄ MOKYTOJĄ… Tai mintys, kurios sustiprino mokinių pasitikėjimą savimi.
     Susitikimo metu skambėjo įrašai iš A. Drevinsko repertuaro – arijų ir operų, operečių, dainos – pasaulio klasika, kurią mokiniai bando pažinti muzikos pamokose. Dialogas su laisvu menininku, klasikinės ir moderniosios muzikos atlikėju – naujos patirties, naujo požiūrio, naujų vertybių patvirtinimas.

„Atžalyno” žmonėms A. Drevinskas ne tik paliko sėkmės formulę: Intuicija+vidinis balsas+darbas+drąsa+dora, bet asmenybės pavyzdžiu patvirtino: „Be tavęs, miela mokykla, nebūtų ir to tiesaus ir šviesaus sėkmės kelio”.
        O mokytojai – be Tavo namų, be nuoširdžios ir paprastos Tavo motinos meilės, be prigimtinio Tavo asmenybės gerumo ir talento nebūtų to tiesaus ir šviesaus kelio.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį