Susitikimas su garbės galerijos nariu Evaldu Pečiūnu ir "Amžiaus mačas" (2006-12-09)

Gruodžio 9 d. garbės galerijos narys Evaldas Pečiūnas į mokyklą susitikti su buvusiais mokytojais ir mokiniais atvyko ne vienas. Jau ketvirtus metus pirmą gruodžio mėnesį, šeštadienį mokykloje vyksta krepšinio varžybos tarp dabartinių ir buvusių mokyklos mokinių, vadinamas „Amžiaus maču”. Šio susitikimo – renginio iniciatorius yra Garbės galerijos narys, Kauno kūno kultūros akademijos dėstytojas  Evaldas Pečiūnas. Kasmet jis suburia nemažą būrį buvusių mokyklos mokinių ir kviečia juos grįžti į savo mokyklą, susitikti su dabartiniais  mokiniais ir mokytojais padiskutuoti, papasakoti savo planus ir draugiškai parungtyniauti sporto salėje. Šį kartą rungtis atvyko net 13 buvusių mokinių. Nors dabartiniai moksleiviai labai stengėsi, tačiau labiau patyrusių varžovų nugalėti nepajėgė. Rungtynės baigėsi rezultatu 69: 92 buvusių mokinių naudai.
            Pertraukų metu svečiai moksleiviams organizavo linksmus sportinius konkursus, apdovanojo moksleivius įvairiais prizais.
            Svečiai mokyklai padovanojo knygą ir treniruoklį.
            Mokyklos krepšininkai sausio mėn. Buvo pakviesti į Kauno sporto hale nemokamai stebėti Kauno „Žalgirio” – Vilniaus „Sakalai” rungtynių.
            Tądien nenuobodžiavo ir mokytojai. Jie buvo pakviesti į diskusiją. Aktualiais nūdienos klausimais su mokytojais diskutavo VDU Lietuvos išeivijos instituto doktorantė Daiva Simonavičiūtė ir LKKA Kinantropologijos katedros dėstytojas Saulius Kavaliauskas.
            Buvusiems mokiniams mokyklos direktorė R. Mauragienė įteikė „Dėkavonių” raštus. O Evaldui Pečiūnui buvo prisegtas Garbės galerijos nario ženkliukas.

Daugiau nuotraukų 2006-2007m.m.nuotraukų galerijos archyve

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį