Tradicinis - svarbiausias visoje galaktikoje - renginys „Draugų diena” atžalyniečiams! (2007-02-02)

Vasario 2 dieną „Atžalyno" mokykloje šurmuliavo tradicinės Draugų dienos dalyviai - įvairių laidų buvę mokiniai. Beveik visą savaitę mokyklos žmones „atakavo" SMS ir skambučiai - kada? kur? kaip? kodėl penktadienį? - SUSITIKSIME... Organizatoriai suko galvas, ką naujo ir įdomaus pasakyti apie mokyklą, kaip užimti svečius... Pasinaudoję informacinėmis technologijomis pristatėme dvyliktokių Eglės, Dovilės, Samantos, Mildos sukurtą filmuką apie ... MOKYTOJUS. Ketvirtokai dovanojo linksmą vaikišką etiudą - šokį. Mokytoja Irena Krisiukėnienė pristatė projektą „Drąsinkime ateitį", papasakojo apie projekto idėją, supažindino su mokyklos Garbės galerijos nariais. Mokytoja Jolanta, pasiryžusi „sustyguoti" vakaro nuotaikas, fragmentus, kalbas, pakvietė visus draugiškai sukurti pasaką... Pasakos temą - pirmąjį sakinį lėmė pavaduotojos Danutės mintis: „Kartą kitą vienoje didžiulėje Galaktikoje egzistavo toks mažas, mielas, savas pasaulėlis - Biržai, o to pasaulėlio keliai, keleliai, takeliai, vieškeliai laimingai ėjo pro „Atžalyną"... Pasakos veikėjai, žinoma, suko į „Atžalyną", prisipažino jį be galo mylintys, dažnai prisimenantys, gražiai ir ramiai čia augę, protingėję ir šį vakarą - čia skubėję (atvykimo rekordas, matyt, priklausė Justui, kuris 15.20 dar skambino pakeliui iš Klaipėdos ir teiravosi, kada prasideda susitikimas. O jis prasidėjo 18.00...) Draugų dienos kulminacija - dialogas su buvusiais mokiniais. Šįsyk kalbėjo Tomutė, Toma, Valdas, Nerijus... Ir dainavo karaokė. Žiūrovai prizą skyrė Nerijui (buvusiam mokyklos „diskžokėjui", dabar šiek tiek ir „vokalistui").

Vakaras tęsėsi pasikalbėjimais, pabendravimais, šokiais...

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį