Svečiuose pas Kalėdų senelį (2008- gruodis)

4 a klasės mokytoja Irena Balčiūnienė mėgsta keliauti. Prieš pat Kalėdas  ji vyko į Laplandiją už poliarinio rato.

- Norėjau pamatyti daug sniego, pajusti šaltuką ir pamatyti tikrų tikriausią Kalėdų senį, - kelionės tikslą pristato mokytoja.

Ir pasakoja:  Po trumpų ekskursijų Taline ir Helsinkyje vykome  tolyn į šiaurę. Žiūrėjome pro langą ir galvojome: kur tas sniegas? Pagaliau! Sniego yra. Apsilankėme Ranua zoologijos sode. Grožėjomis miške, natūralioje aplinkoje gyvenančiais žvėrimis ir paukščiais.

Vykome į Rovakiemį. Lankėmės Santa parke ir Santa Klauso kaimelyje. Ten puikios žiemos pramogos vaikams. Kirtome poliarinį ratą. Jaulupukio (Kalėdų Senelio) pašte buvo galima išsiųsti atviruką, pamatyti vaikų siunčiamus laiškus iš viso pasaulio.

Važiavome šunų kinkiniu. Vykome sniegomobilių safari (buvo baisu) ir važiavome šiaurės elnių traukiamomis rogėmis. Kelionė patiko ir paliko neišdildomus įspūdžius.

Atgal į turinį