2006 11 23

Trečių klasių mokiniai minėjo poetės Ramutės Skučaitės 75 m. jubiliejų

Mokiniai ir jų mokytojos susirinko aktų salėje - į mylimos vaikų poetės, dramaturgės Ramutės Skučaitės 75 -ąją gimimo dieną (šiek tiek pavėluotai, nes tikras poetės gimtadienis spalio 27 d. ).

Bibliotekos darbuotoja R. Mikalauskienė pasakojo poetės biografiją, rodė nuotraukas, poezijos rinkinius vaikams ir naujausią poetės išverstą  Š. Pero pasakų knygą "Motulės Žąsies pasakos" (versta iš prancūzų kalbos).

3 c klasės mokiniai (mokyt. N. Končiuvienė) skaitė eilėraščius. Draugams puikiai suvaidino spektakliuką pagal R. Skučaitės eilėraščius "Kur takelis pasuka, rasi miško pasaką". Žiūrovai negailėjo aplodismentų.

Šventės metu paskelbėme konkursą "Ir aš galiu būti dailininku". Artimiausiu metu poetės knyga "Pasaką seku, pasaka piešiu" pasipuoš trečiokų iliustracijomis. Šioje knygoje net septynios eiliuotos pasakos ir kol kas nė vienos iliustracijos, bet joms kiekviename puslapyje yra skirta vieta ir autorė siūlo skaitytojams tapti knygos bendraautoriais.

Renginio pabaigoje, mokiniai vartė knygas, žiūrėjo nuotraukas. Kiekviena klasė gavo po didelį saldainį. Brangiausia dovana iš šventės -skirtukas su poetės nuotrauka ir svarbiausiais gyvenimo faktais.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį