Prieš Velykas pražydo aikštė

Didžiojo ketvirtadienio pavakarys miesto aikštėje prie bažnyčios atrodė itin jaukus. Sūpynėse lingavę vaikai, ant suolelių besiglausčiusios poros ar jaukiai įsitaisę senukai alsavo ramiu šventės laukimu.

Visi šie žmonės tarsi tirpo margaspalviuose gėlių žieduose ir milžiniškų drugelių sparnuose ir buvo panašūs į žemės žiedus bei vabalėlius, su meile kurtus „Atžalyno" vidurinėje mokykloje.

Visų „Atžalyno" darbštuolių valia ant sūpynių leidosi boružės ir drugiai, įstabiais žiedais puošėsi dar tik pumpurus sprogdinantys medžiai.

Dar trečiadienį aikštėje triūsė idėjomis trykštanti „Atžalyno" jaunųjų menininkų įkvėpėja ir mokytoja Rima Briedienė. Jai talkino kolega Gintaras Mačys ir mokinukai.

„Kvietėme visas mokyklas, tarėmės su visų šių ugdymo įstaigų pedagogais, tačiau atsiliepė tik „Atžalynas", - sakė savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lina Vireliūnienė, kartu su Ramune Rinkūniene besisukusios tarp Velykoms dabinamos aikštės grožybių.

„Aš labai dėkinga „Atžalynui" ir dailės mokytojai Rimai Briedienei. Ji ir mokiniai - tikri šaunuoliai, ne tik žodžiais mylintys miestą ir besistengiantys, kad nors per šventes sumažėtų pilkumos", - džiaugėsi miesto seniūnė Kristina Vasiliauskienė.

Alfreda Gudienė

2011-04-26