Antrokų išvyka į viešąją biblioteką

Mes, 2 c klasės mokinukai, labai mėgstame skaityti knygeles. Jau antri metai esame mokyklos bibliotekos skaitytojai. O spalio 4 d. lankėmės Biržų Savivaldybės Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Matėme ir vartėme gausybę įvairių knygų: labai labai mažų ir didelių, su judančiais paveikslėliais, net "kalbančių", neperšlampančių, skaitomų su specialiais akinukais, ir dar daug daug kitų. Jų ten net 15 tūkstančių! Buvo pasirodęs ir Pelėsis, kuris sugadina knygutes. Mes pažadėjome saugoti knygas. Labai džiaugiamės, kad mūsų klasės draugas tomas pernai tapo šios bibliotekos geriausiu skaitytojų ir gavo padėką.

Atsidėkodami darbuotojoms už įdomią išvyką pilies salėje padeklamavome eilėraštukus ir padainavome dainelę. Grįžome šlapi, bet laimingi!

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį