Projektas “Vokietija - Europos kultūros centras” 2007-04-28

Biržų „Atžalyno“ vidurinės mokyklos ir „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo bendrame projekte „Vokietija- Europos kultūros centras“. Viena iš projekto sudėtinių dalių: kelionė į Vokietiją. Projekte dalyvavo 40 mokinių iš abiejų mokyklų.

Balandžio 28 d. išsiruošėme į 4 dienų kelionę. Su mokiniais kartu vyko 2 vokiečių kalbos mokytojos: A. Daugienė, Ž. Šležienė ir anglų kalbos mokytoja E. Gintautaitė.

Pirmąją dieną lankėmės didžiausiame Rytų Vokietijos laisvalaikio ir Pramogų parke – Belantis, esantį netoli Leipcigo. Visą dieną mėgavomės parko siūlomomis pramogomis. Čia veikė 35 atrakcionai ir įvairūs šou: cirko ir klounų pasirodymai, faraonų šou. Plaukėme valtimis nuo didžiausios Europoje piramidės, supėmės laivo formos sūpynėmis, leidomės amerikietiškais kalneliais ir išbandėme daugybę kitų atrakcionų. Vakare grožėjomės vakariniu Leipcigu, jo architektūra.

Antrąją dieną  vykome į Werder Havel mokyklą Branderburgo žemėje. Miesto vicemeras pasitiko mus ir nuvedė į mokyklą. Mokyklos direktorius papasakojo mums apie mokyklą. Vėliau mes galėjome apžiūrėti visą mokyklą, klases. Vicemeras supažindino mus su gražiu Werderio miestu.

Po pietų atvykome į Berlyną, Vokietijos sostinę. Apžiūrėjome daug įžymių bei garsių vietų: Branderburgo vartus, Potsdamo aikštę, Unter den Linden alėją, Žandarmerijos aikštę, senąjį universitetą, biblioteką, Marijos bažnyčią, Neptūno šaltinį, Aleksandro aikštę. Plaukdami laivu Spree upe išvydome nuostabią Berlyno panoramą.

Esame dėkingi mokytojoms ir tėveliams už šią nuostabią kelionę, kurios tikrai nepamiršime.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį