Jaunosios šaulės pergalės( 2009 m. sausis - vasaris)

Čekijos sostinėje  Prahoje vyko  Europos jaunių šaudymo čempionatas ir  Lietuvai atstovavo Biržų „Atžalyno” vidurinės mokyklos 11 c klasės mokinė Benita Vyšniauskaitė. Merginų grupėje pneumatiniu pistoletu šaudžiusi Benita Vyšniauskaitė užėmė 32 vietą  tarp 51 dalyvių. Sveikiname!

Alytuje Lietuvos šaudymo sąjungos čempionate suaugusiųjų amžiaus grupėje Benita Vyšniauskaitė iškovojo bronzos medalį. Pistoletu šaudžiusi Benita po 40 šūvių serijos surinko 367 taškus .

Lietuvos jaunių ir jaunučių šaudymo pirmenybėse  Alytuje Benita Vyšniauskaitė jaunių amžiaus grupėje surinkusi 369 taškus  laimėjo pirmąją vietą.

Vilniuje jaunių amžiaus pirmenybėse B. Vyšniauskaitė užėmė trečiąją vietą (366 tšk.). Sausio mėnesį tarptautinėse „Polonijos" taurės varžybose B. Vyšniauskaitė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo pagrindinį prizą (371 tšk.).

Atgal į turinį