Prizinė vieta respublikiniame mokinių plakatų piešimo konkurse "Darbuotojų sauga ir sveikata"

Mūsų mokyklos aštuntokai, vadovaujami dailė mokytojos R. Briedienės, dalyvavo respublikiniame mokinių plakatų piešimo konkurse "Darbuotojų sauga ir sveikata", skirtame Europos savaitei "Saugi pradžia". Konkurso tikslas - užtikrinti saugią jaunimo profesinio gyvenimo pradžią bei skatinti darbuotojų saugos ir sveikatos prevencijos kultūrą. Aštuntokai siuntė plakatus Valstybinei darbo inspekcijai. Antroje amžiaus grupėje (12-15 m.) komisija pirmąją vietą skyrė 8 c klasės mokinei Viktorijai Maišėnaitei. Gruodžio 7 d. mokykloje buvo šventė. Diplomą ir dovanėles Viktorijai įteikė konkurso organizatoriai. Atminimo dovanėlėmis buvo apdovanota mokyklos direktorę ir dailės mokytoja.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį