Dalyvavome Kalbų Kengūros konkurse(2008 rugsėjis)

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsijungė į Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotą tarptautinį Kalbų Kengūros konkursą. Šis konkursas apima kalbų, literatūros, bendrosios kultūros, logikos bei civilizacijos sritis. Ypač sėkmingas konkursas buvo mūsų mokyklos mokiniams, kurie laimėjo Auksinės, Sidabrinės ir Oranžinės Kengūros diplomus.

Auksinės Kengūros diplomus laimėjo: Evaldas Krisiukėnas (200 taškų), Renata Bagdonaitė(194,75 taškų) -vokiečių k. mokytoja A.Daugienė. Vaidas Pavinkšnis( 195,5 taškų) - rusų k. mokytoja V. Stragienė.

Sidabrinės Kengūros diplomus laimėjo: Mindaugas Morkūnas(193 taškų), Arūnas Armonas(192,75 taškų), Skaistė Švambarytė(192 taškų) - vokiečių k. mokytoja A. Daugienė.

Oranžinės Kengūros diplomus laimėjo: Lukas Černauskas(191,25 taškų), Laurynas Jankevičius(190,75 taškų), Vilma Morkvėnaitė(191,75 taškų) - vokiečių k. mokytoja A. Daugienė. Gintarė Šarkiūnaitė(191,25 taškų) -rusų k. mokytoja I. Vinciūnienė.

Atgal į turinį