Buvusių moksleivių diena „Atžalyne"(2008-12-06)

Jau šeštus  metus iš eilės mokykloje organizuojama  buvusių moksleivių diena. Jos iniciatorius - buvęs „Atžalyno" auklėtinis, Lietuvos kūno kultūros akademijos dėstytojas, Evaldas Pečiūnas. Šeštadienį įvyko šeštasis tradicinis buvusių ir dabartinių mokinių susitikimas krepšinio aikštelėje. Žaisti krepšinio atvyko buvę mokiniai: Evaldas Pečiūnas, Dainius ir Marius Mauragai, Paulius Pacevičius, Gediminas Kaminskas, Gražvydas Lisauskas, buvęs mokytojas Aurimas Frankas. Sėkmė lydėjo mokyklos svečius. Buvę mokiniai kasmet atveža dovaną. Šiemet  jie ne tik mokytojams, bet ir visuomenei dovanojo susitikimą su laidos  „Be pykčio" kūrybine grupe ir jos vedėju Leonidu Donskiu. Mokytojams buvo surengtas seminaras su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Egidijumi Aleksandravičiumi bei Kūno kultūros akademijos dėstytoju Sauliumi Kavaliausku. Žadėta intelekto puota „Atžalyne" tikrai įvyko.

Atgal į turinį