Dalyvavome 56-osios Lietuvos moksleivių Matematikos olimpiados Biržų rajono ture (2007-02-03)

Vasario 3 d. įvyko 56-osios Lietuvos moksleivių Matematikos olimpiados Biržų rajono turas. Jame varžėsi net 156 5-12 klasių moksleivių.

Penktų klasių tarpe pirmąją vietą pasidalino Deimantė Ratkevičiūtė (Pabiržės vidurinė mokykla, mokytoja V. Šukytė) ir Aivaras Paliulis (Kaštonų pagrindinė mokykla, mokytoja R. Montvidienė), antri buvo Martyna Koplūnaitė („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytoja I. Mizarienė) ir Vygantas Bėliakas (Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla, mokytoja V, Kubiliūnienė). Trečioji vieta atiteko Ryčiui Markauskui iš „Atžalyno“ vidurinės mokyklos (mokytoja I. Undzėnienė).

Septintokų tarpe stipriausias pasirodė Aurimas Narkevičius („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja G. Zlotkienė), antrąją vietą pasidalino Vaida Maksimavičiūtė ir Andrius Karavaitis (Kaštonų pagrindinė mokykla, mokytojas A. Bukys). Trečias buvo Giedrius Tušinskis („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytoja K. Sribikienė).

Tarp abiturientų stipriausias buvo Vilius Degutis („Saulės“ gimnazija, mokytoja D. Zalionkienė), antras – Tomas Raila („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja S. Butkienė), trečias – Žygintas Dovydėnas („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytojas A. Petronis).

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį