Matematikos olimpiada

2011 m. sausio 14 d. Kaštonų pagrindinėje mokykloje ir „Saulės“ gimnazijoje vyko matematikos  olimpiada. Dalyvavo 180 mokinių iš 13 savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų.

Tarp penktokų pirmą vietą užėmė „Aušros“ vidurinės mokyklos mokinė Milda Variakojytė (mokytoja S. Slapšienė), antrą – Papilio pagrindinės mokyklos mokinys Salvijus Ulevičius (mokytoja D. Kiseliūnienė), trečią – „Atžalyno“ vidurinės mokyklos mokinys Lukas Simonavičius (mokytoja S. Butkienė).

Tarp šeštokų geriausiai sekėsi Kaštonų pagrindinės mokyklos mokinei Monikai Linkaitei (mokytojas A. Bukys), antroje vietoje liko Vabalninko Balio Sruogos vidurinės mokyklos mokinė Gerda Baltrašiūnaitė (mokytojas I. Baltrušaitis), trečioje – Pabiržės pagrindinės mokyklos mokinys Ugnius Rožėnas (mokytoja V. Šukytė).

Tarp septintokų pirmą vietą užėmė Kvetkų pagrindinės mokyklos mokinys Ugnius Jakubelskas (mokytoja R. Staniulytė), antrą – Kaštonų pagrindinės mokyklos mokinys Jonas Daugis (mokytojas A. Bukys), trečią – „Atžalyno“ vidurinės mokyklos mokinys Martynas Čiuplinskas (mokytoja S. Butkienė).

Tarp aštuntokų prizines vietas pasidalino mokytojos I. Mizarienės paruošti „Aušros“ vidurinės mokyklos mokiniai: pirmą vietą – Laurita Stankevičiūtė ir Ieva Kalpokaitė, antrą – Erika Danisevičiūtė, trečią – Paulius Janonis.

Iš olimpiadoje dalyvavusių devintų klasių mokinių geriausiai sekėsi Biržų „Saulės“ gimnazijos pirmos klasės mokiniui Deimantui Makrickui (mokytojas G. Kaštalianovas), antrą vietą pasidalino Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos mokinys Vygantas Bėliakas (mokytoja V. Kubiliūnienė) ir G. Armonavičienės paruošti „Aušros“ vidurinės mokyklos mokiniai Martyna Koplūnaitė ir Paulius Baronas, trečią  vietą laimėjo „Atžalyno“ vidurinės mokyklos mokinė Odeta Šimėnaitė (mokytoja I. Undzėnienė).

Tarp dešimtokų pirmą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos antros klasės mokinė Gintarė Zakrytė (mokytoja L. Račkauskienė), antrą – „Aušros“ vidurinės mokyklos mokinė Rasa Petronytė (mokytoja V. Lukštienė), trečią vietą pasidalino Kaštonų pagrindinės mokyklos mokinė Brigita Margenytė (mokytoja R. Montvidienė) ir „Aušros“ vidurinės mokyklos mokinė Diana Dilytė (mokytoja V. Lukštienė).

Tarp vienuoliktokų pirmą ir antrą vietas laimėjo mokytojos R. Virinienės paruoštos „Saulės“ gimnazijos trečios klasės mokinės Vaida Maksimavičiūtė (I vieta) ir Greta Slapinskaitė (II vieta), trečią – „Atžalyno“ vidurinės mokyklos mokinys Mantas Bučas (mokytoja S. Butkienė).

Tarp dvyliktokų pirmą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos mokinė Alina Zuokaitė (mokytoja R. Virinienė), antrą – „Aušros“ vidurinės mokyklos mokinys Paulius Gaidukas (mokytoja V. Lukštienė), trečią – „Aušros“ vidurinės mokyklos mokinė Evelina Magelinskaitė (mokytoja G. Armonavičienė).

Respublikiniame etape Biržų rajonui atstovaus „Saulės“ gimnazijos 3 klasės mokinė Vaida Maksimavičiūtė, kurios mokytoja – R. Virinienė

Biržų rajono savivaldybės informacija

Atgal