Meninio skaitymo konkursas (2007-01-26)

Į tradicinį meninio skaitymo konkursą susirinko kaip niekad gausus būrys dalyvių. Skaitovai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 5-8 kl. Ir 9-12 klasių. Konkursą pradėjo muzikos mokytojos Jolantos Vasiliūnienės vadovaujamas mergaičių ansamblis, skambėjo B. Brazdžionio eilėraščio įrašas.

Po to prasidėjo konkursas. Skaitovai rinkosi įvairiausius tekstus: R. Skubaitės, M. Kudarauskaitės, J. Degutytės, J. Erlicko, Salomėjos Nėries, Just. Marcinkevičiaus, Liūnės Sutemos ir kitų poetų. Geriausiai pasirodė 8c klasės mokinė Justina Šoblickaitė (I vieta), 5b klasės mokinė Justina Žurauskaitė (II vieta), 5a klasės mokinė Samanta Čimaškaitė. Vyresniųjų skaitovų būry geriausiai sekėsi 10b klasės mokinei Armandai Išmaitei (I vieta), Tomai Kondrotaitei, 12a klasės mokinei (II vieta), 12a klasės mokinei Martynai (III vieta).

Į rajoninį konkursą siunčiami 4 mokiniai: J. Šoblickaitė, J. Murauskaitė, A. Šimaitė ir T. Kondrotaitė.

2007 m. vasario 6 d. įvyko rajono moksleivių meninio skaitymo konkursas

Sveikiname  rajono moksleivių meninio skaitymo konkurso nugalėtoją 9-12 klasių grupėje  ARMANDĄ ŠIMAITĘ (10b kl.)

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį