Prasidėjo   konkursas „Nerūkanti klasė 2006-2007“

Lapkričio 28 d. vyko  konkurso „Nerūkanti klasė 2006-6007“ pirmasis etapas – žinių tikrinimas. Dalyvavo 7 komandos aštuntokų iš šių mokyklų: Biržų rajono Pabiržės vidurinės mokyklos, Biržų rajono Kvetkų pagrindinės mokyklos, Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos, Biržų „Aušros vidurinės mokyklos ir mūsų mokyklos aštuntokai ( 8a, 8b, 8c klasės).

Konkurso pirmoje dalyje komandoms reikėjo išspręsti kryžiažodį, o antroje dalyje komandų atstovai, ištraukti burtų keliu, atsakinėjo į klausimus. Susumavus rezultatus daugiausia balų surinko ir pirmą vietą laimėjo mūsų mokyklos 8b klasės komanda

Antroji vieta atiteko Pabiržės vidurinės mokyklos komandai, trečioji – „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos komandai. Dar vienas išbandymas komandoms – patikrinimas atrankos būdu ir rūkančiųjų nustatymas. Tačiau rūkančiųjų nebuvo rasta. Moksleiviai nepažeidė konkurso sąlygos – nerūkyti šešis mėnesius. Laimėjusios komandos buvo apdovanotos dovanėlėmis ir diplomais. Dabar moksleiviai ruošiasi antram konkurso etapui, kur savo jėgas išbandys sportinėse estafetėse. Linkime jiems sėkmės.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį