Vasario 16 - osios šventė „Atžalyne"

Šventės idėją pasiūlė mokyklos jaunųjų šaulių vadovė mokytoja I. Arlikevičienė, muzikinius intarpus kūrė muzikos mokytojos J. Vasiliūnienė ir L. Svirskienė, šventę režisavo lietuvių kalbos mokytoja D. Laumienė, scenografiją kūrė dailės mokytoja R. Briedienė, informaciją apie 1918 m. vasario 16 įvykius padėjo surasti mokyklos bibliotekos darbuotojos V. Margenytė ir R. Mikalauskienė.

Atėjome ir pasikalbėjome apie Lietuvą... Valstybės istorijos fragmentai Pasaulio žemėlapių erdvėse, nuostabūs filmo „Įsimylėję Lietuvą" vaizdai, nostalgiškai iškilmingas aktoriaus L. Noreikos „Lietuva brangi", 9b klasės mokinių Julijos, Antano, Dovilės, Gitanos, Gintarės, Rūtos, Simonos, Jaurimo, Vikintos, Dominykos, Andriaus poetinės miniatiūros „Žmogus iš Lietuvos" (pagal s. Gėdos poeziją) ir „Laisvė", mažųjų šaulių dainos... Jurgitos, Irmos ir mokytojos Jolantos dainos. Istorijos mokytojos L. Petrulionienės sveikinimas ir linkėjimai šventės proga. Taip paprastai ir atvirai kalbėjomės apie LIETUVĄ.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį