Integruotų pamokų diena bibliotekoje ir muziejuje(2009-02-25)

Vieną dieną  „Atžalyno" 7 b klasės mokiniai mokėsi NE MOKYKLOJE! Direktorė įsakymu patvirtino KITĄ tos dienos tvarkaraštį:

1 p. - lietuvių kalba- savivaldybės viešojoje bibliotekoje , vaikų literatūros skyriuje - „mokytojavo" vaikų literatūros skyriaus vedėja Danutė Medinienė.

2 p. - Radvilų dinastijos istorija - muziejuje „Sėla" „mokytojavo" muziejaus darbuotojas A. Seibutis.

3 p. - technologijų - edukacinė pamoka „Nuo lino iki apdaro" - „mokytojavo" muziejaus darbuotoja Danutė Žemaitienė.

4 p. - Edukacinė pamoka „Senoji mokykla" -  „mokytojavo" muziejininkė Lina Kuncytė.

5 p. - edukacinė Molio pamoka - „mokytojavo" muziejaus darbuotoja  Edita Kėvišienė.

Netradicinės, integruotų dalykų dienos idėją mums pasiūlė lietuvių kalbos mokytoja Danutė Laumienė (įtariam, kad Jai labai rūpėjo mus „nuvilioti" į didelę biblioteką). Tada dalykų mokytojai prigalvojo visokiausių užduočių mums - geografijos (A. Padvariškienė), matematikos (I.Undzėnienė), etikos (A. Kutrienė), muzikos (J. Vasiliūnienė), klasės auklėtoja (Dž. Flenderienė).

Dieną praleidome šauniai! Sužinojome įdomių faktų apie Biržų miestą, jo senąją istoriją, mynėme, brukome, verpėme ie audėme liną, sėdėjome „tikroje: daraktoriaus pamokoje, slebizavojome ir drukavojome žąsies plunksna, meninius gabumus išbandėme lipdydami molio suvenyrą! viskas buvo labai įdomu ir netikėta, net klasės vaikinai aktyviai dalyvavo pamokose. Niekada negalvojome, kad mūsų pilyje galima taip puikiai ir įdomiai praleisti laiką visiems kartu.

Dėkojame bibliotekos ir muziejaus darbuotojams pirmiausia už tai, kad jie puikiai „išlaikė" mokytojavimo egzaminą", kad saugo rašytinę krašto kultūrą, sugeba įdomiai pristatyti mūsų krašto istoriją.

Justina Murauskaitė

„Atžalyno" vidurinės mokyklos 7b klasės mokinė