I pusmečio rezultatai (2009 m.)

Džiaugiamės, kad I pusmečio rezultatai parodė, jog daug stropių, gabių, išmintingų mokinių mokosi „Atžalyne".

11 - 12 kl. mokiniai, kurių pažymių vidurkis 8,8 - 9,6 :  11 b - Čepokaitė Gintarė, Lipskis Antanas, 11 c - Stanislovaitytė Sandra, Jenkevičius Laurynas, Malūkas Agnas, Sakavičiūtė Justina, Vegytė Jurgita, 12 a - Zablackaitė Irma, 12 b - Šimaitė Armanda , Brazdžionytė Lina, Kunigeliauskaitė Ingrida,  Pažusytė Kristina, Vaitkevičiūtė Milda, Morkvėnaitė Vilma.

9 - 10 kl. mokiniai, kurių pažymių vidurkis 9,0 - 9,9 : 9 a - Miežanskaitė Evelina, Prunskaitė Gretė, Kuginytė Erika, Dovydėnas Vidmantas, Kairytė Arūnė, 9 b - Armonas Arūnas, Ratkevičius Renatas, 9 c - Macys Antanas, Morkūnas Mindaugas, 10 a - Morkvėnaitė Judita, Butaitė Aurinija, Zablackaitė Giedrė, Pipinytė Korina, 10 b - Bogdanaitė Renata, 10 c - Gurklys Tomas.

7 - 8 kl. mokiniai, kurių pažymių vidurkis 9,0 - 9,9 : 7 a - Čimaškaitė Samanta, Šarkūnaitė Ingrida, 7 b - Murauskaitė Justina, 8 b - Krisiukėnas Evaldas, Arlikevičiūtė Agnė, Garbuzaitė Indrė, Padvariškytė Lina, Buta Augustinas, Juozaitytė Laura, Dagys Vytautas, Zakrytė Gintarė, 8 c - Averinaitė Livita, Gilys Tautvydas.

5 - 6 kl. ( net 41 !) mokiniai, kurių pažymių vidurkis 9,0 - 9,9 : 5 a - Ulevičiūtė Rūta, Prunskas Rytis, Lašas Deimantas, Gasiūnaitė Rugilė, Balčiūnas Deivydas, Virbickaitė Kamilė, Savčenko Orestas, Arlikevičius Lukas, Jurkonis, Dovydas, 5 b - Mizinsovas Erikas, Cibulytė Greta, Jasikas Rokas, Belevičius Mantas, Bogdanas Gediminas, Ratkevičiūtė Greta, Račius Kristupas Martynas, Balčiūnas Erikas, Kėvišas Erikas, Jablonskis Tadas, 5 c - Čiuplinskas Martynas, Jareckas Edvinas, Baradinskaitė Eglė, Braknytė Solveiga, Brazdžionis Mantas, Vaitaitis Paulius, Dujevičius Armandas, 6 a - Kubilevičiūtė Miglė, Samokaitytė Indra, Šlėgerytė Akvilė, Klezytė Brigita, Butkevičiūtė Rūta, Grudzinskaitė Meda, Kelpšaitė Samanta, Skuja Justinas, Kačanauskaitė Laura, 6 b - Šoblickaitė Miglė, Lisytė Viktorija, Sribikytė Vyginta, Vaitkutė Ugnė, Kučinskaitė Dovilė, 6 c - Čekauskaitė Eimantė.

Atgal į turinį