Jaunieji šauliai Giruliuose(2009 gegužė)

Gegužės 28-31 d. Giruliuose vyko Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių XI sporto žaidynės. Jose dalyvavo 10 jaunųjų šaulių iš Biržų 1- osios kuopos. Visi jie mokosi „Atžalyno” vidurinėje mokykloje. Vasaros biatlono rungtyje užėmėme II vietą (dalyvavo E. Šidlauskas). Orientavimosi rungtyje – II vieta (B.Bogdanaitė -8b, A.Trybas -11b, A.Jasiūnas -7c). Šaudymo rungtyje IV –vieta(L. Juozaitytė – 8b, R. Markauskas –7b).Tik 2 taškais atsilikome nuo III - vietos). Dėkojame Mantui Baziuliui, Jaurimui Jonėnui ir Simonai Margytei, kurie sunkioje kovoje virvės traukimo varžybose iškovojo 5–vietą. Panevėžio 5 –oji rinktinė užėmė III- iąją vietą. Jaunuosius šaulius ruošė žaidynėms, palaikė varžybose ir džiaugėsi jų laimėjimais – mokytoja I. Arlikevičienė.