Įdomi išvyka(2008-12-12)

Gruodžio 12-ąją dieną „Atžalyno“ vidurinės mokyklos penktokai ir šeštokai vyko į Panevėžį aplankyti Panevėžio kraštotyros muziejaus bei dalyvauti edukacinėje pamokoje “Kūčios ir Kalėdos Aukštaitijoje“.

Pasigrožėję miesto Kalėdine eglute bei Senvage, važiavome į Kraštotyros muziejų. Apžiūrėję muziejaus eksponatus bei parodą „Veltinio kelias į XXI a. madą“, dalyvavome edukacinėje pamokoje apie artėjančias šventes. Pamokoje sužinojome apie Advento, Kūčių ir Kalėdų papročius, burtus bei tradicijas, ragavome Kūčių vakarienės valgių. Įdomiausia buvo pasigaminti šiaudinį žaisliuką savo Kalėdinei eglutei.

Padėkoję muziejaus darbuotojoms už įdomią pamoką skubėjome į prekybos ir pramogų  cetrą „Babilonas“, kuriame smagiai pačiuožinėjome ledo arenoje.

Kelionę mums padovanojo Biržų muziejaus „Sėla“ darbuotoja Edita Kėvišienė, kuri parašė ir gavo finansavimą už projektą „Jaunasis muziejininkas“. Patiko. Pavyko. Ačiū!

“Atžalyno“ vidurinės mokyklos penktokai ir šeštokai

Atgal į turinį