Technologijų olimpiada

2011 m. vasario 23 d. Kaštonų pagrindinėje mokykloje įvyko technologijų  olimpiada. Dalyvavo 20 mokinių iš 13 Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų.

Tarp devintų – dešimtų klasių mokinių pirmą vietą pasidalino Kaštonų pagrindinės mokyklos dešimtokė Modesta Pakalnytė (mokytoja L. Žemaitienė) ir Pabiržės pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokinė Rasa Gasiūnaitė (mokytoja D. Šulnienė), antrą vietą užėmė „Saulės“ gimnazijos antros klasės mokinė Laura Mulokaitė (mokytoja J. Pranciliauskienė), trečią – Pabiržės pagrindinės mokyklos dešimtokas Laurynas Drevinskas (mokytojas D. Burčikas).

Tarp vienuoliktų – dvyliktų klasių mokinių pirmą vietą užėmė „Aušros“ vidurinės mokyklos dvyliktokė Šarūnė Zinkevičiūtė (mokytoja R. Jablonskienė), antrą – „Atžalyno“ vidurinės mokyklos dvyliktokė Renata Bogdanaitė (mokytoja D. Šataitė), trečią – „Atžalyno“ vidurinės mokyklos vienuoliktos klasės mokinys Modestas Gilys (mokytojas G. Mačys).

Respublikiniame etape Biržų rajonui atstovaus „Aušros“ vidurinės  mokyklos 12 klasės mokinė Šarūnė Zinkevičiūtė, mokytoja – Rosita Jablonskienė.

Biržų rajono savivaldybės informacija

Atgal