„Atžalynas" gimė pavasarį (2009-03-04)

Pavasariui prasidėjus, vieną smagią popietę atžalyniečiai rinkosi į pamoką apie...mokyklos vardadienį. Gražiais ir šiltais žodžiais bei audringais plojimais buvo prisimintas ir paminėtas faktas, kad prieš 15 metų kovo 4 dieną anuometinei Biržų 1-ąjai vidurinei mokyklai buvo suteiktas „Atžalyno“ vardas.

Pilna aktų salė tiesiog kunkuliavo nuo aistrų, klausydamiesi jaunųjų muziejininkų paruošto pasakojimo apie tai, kaip mokykla gyvena dabar, kokia ji buvo netolimoje praeityje ir kaip ji atrodė savo pirmaisiais metais – 1961-aisiais… Pasakojimą palydėjo ekrane demonstruojamos nuotraukos  iš mokyklos muziejaus. Daugiausiai ovacijų sulaukė vaizdai, menantys kelių dešimtmečių užklasinę mokinių veiklą ir dabartinės mokyklos gyvenimo akimirkas. Šventės metu taip pat buvo pasveikinti „Atžalyno“ 5-12 klasių mokiniai, kurie pirmąjį šių mokslų metų pusmetį mokėsi labai pažangiai ir mokyklą lankė labai stropiai. Pagyrimo raštus jie gavo iš pačios mokyklos direktorės rankų.

Atgal į turinį