Vasario 5 d. mokykla priima svečius iš VDU
Tema: studijos VDU universitete. Laukiame Jūsų!

Klasių auklėtojų metodinės grupės veiklos koordinatorė L. Svirskienė ir profesinio informavimo ir ugdymo karjerai darbo grupės narė pavaduotoja ugdymui D. Laumienė suorganizavo susitikimą su VDU atstovais. Pakviesti 12, 11 ir 10 klasių mokiniai. Naudodamiesi informacinių technologijų galimybėmis svečiai pristatė VDU istoriją, studijų programas, apibudino VDU studento statusą, akcentavo nuoseklaus ir sistemingo darbo įtaką mokymosi rezultatams. Ekonomikos mokslų daktaras, lektorius pristatė ekonomikos studijų specifiką, sociologijos katedros lektorė kalbėjo apie savo srities mokslų ypatumus, apie konkursinių balų skaičiavimo metodiką. Ypač naudingi 12 kl. mokiniams buvo tikro studento - originalaus, jaunatviško, visur suspėjančio - patarimai dėl artėjančių studentiškų rūpesčių (nuo būsto išsirinkimo iki programų pasirinkimo), dėl galimybių suderinti mokslą ir laisvalaikį.
    Svečiai padovanojo 12-okams informacinių leidinių apie VDU, mokyklai - įvairių suvenyrų su VDU spaudais ir ženklais.

Atgal į 2006-2007 m.m. archyvo turinį