Pagrindinis -> Taip gyvename
2020 - 2021 mokslo metai

3a klasės edukacinės išvykos

El. paštas Spausdinti PDF

               3a klasės mokiniai šiuos mokslo metus užbaigė edukacinėmis išvykomis.

                Vykome į Užušilių poilsiavietę-pažintinį taką. Čia ne tik pagilinome gamtines žinias apie Lietuvos miškų augalus bet ir smagiai pramogavome. Pažaidus ir praalkus kūrėme laužą, kepėme dešreles, o desertui zefyrus.

Pirmokai užbaigia mokslo metus

El. paštas Spausdinti PDF

                      Pirmokai užbaigė mokslo metus turiningomis išvykomis į gamtą. Birželio 14 d. jie aplankė Mantagailiškio dvarą, karstines įgriuvas, garsiąją Karvės olą.

Anglų kalbos – fizinio ugdymo pamokos Raubonių parke

El. paštas Spausdinti PDF

             Birželio 17 ir 18 d. 5a ir 5b klasių mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos – fizinio ugdymo pamokoje „Gyvūnai“ Raubonių parke. Kiekvienas mokinys pristatė pasirinktą gyvūną anglų kalba, apibūdino jo išvaizdą, maitinimosi įpročius, pateikė įdomių faktų apie jo gyvenimo būdą. Mokiniai klasės draugams pristatė tiek gerai pažįstamus gyvūnus (lapė, liūtas, apuokas), tiek egzotiškus (patagoninė mara, dygliatriušis, surikata, stepinis švilpikas).

Gedulo ir vilties dienos paminėjimas

El. paštas Spausdinti PDF

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių rėžimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pakvietė Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas pilietinei iniciatyvai „Gyvybės medis“, skirtai Gedulo ir vilties dienai paminėti. Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 5-8 klasių mokiniai gamino atvirukus su Gyvybės medžiu, skirtus buvusiems tremtiniams ir politiniams kaliniams. Atvirukai buvo perduoti Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių būstinę Biržuose. Atvirukai buvo įteikti adresatams.

Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

El. paštas Spausdinti PDF

2 a klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“. Šiais metais konkursas organizuojamas 30 – tą kartą ir jame dalyvavo 1203 kūrybiniai darbai iš 10 šalių: Baltarusijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovėnijos, Švedijos, Vokietijos, Indijos.

7-10 metų amžiaus vaikų grupės laureate tapo 2 a klasės mokinė Saulė Stakionytė, nupiešusi piešinį „Lapės naktis“.Puslapis 1 iš 20