Pagrindinis -> Taip gyvename -> Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

2 a klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“. Šiais metais konkursas organizuojamas 30 – tą kartą ir jame dalyvavo 1203 kūrybiniai darbai iš 10 šalių: Baltarusijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovėnijos, Švedijos, Vokietijos, Indijos.

7-10 metų amžiaus vaikų grupės laureate tapo 2 a klasės mokinė Saulė Stakionytė, nupiešusi piešinį „Lapės naktis“.

Konkurso dalyvių kūrybiniai darbai eksponuojami Panevėžio gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“ ir Panevėžio gamtos mokyklos Facebook paskyroje.

Birželio 17 d. Saulė kartu su tėveliais vyko į Panevėžio gamtos mokyklą atsiimti apdovanojimo.

Mokytoja V. Šeškienė

collage gamta_m