Pagrindinis -> Taip gyvename -> Anglų kalbos – fizinio ugdymo pamokos Raubonių parke

Anglų kalbos – fizinio ugdymo pamokos Raubonių parke

Birželio 17 ir 18 d. 5a ir 5b klasių mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos – fizinio ugdymo pamokoje „Gyvūnai“ Raubonių parke. Kiekvienas mokinys pristatė pasirinktą gyvūną anglų kalba, apibūdino jo išvaizdą, maitinimosi įpročius, pateikė įdomių faktų apie jo gyvenimo būdą. Mokiniai klasės draugams pristatė tiek gerai pažįstamus gyvūnus (lapė, liūtas, apuokas), tiek egzotiškus (patagoninė mara, dygliatriušis, surikata, stepinis švilpikas).

Ypač daug gerų emocijų vaikams sukėlė apsilankymas alpakų ir dėmėtųjų elnių aptvare, kur jie galėjo pamaitinti ir paglostyti gyvūnus. Po pristatymo vaikai buvo suskirstyti į komandas ir atliko smagias fizinio ugdymo užduotis – vaizdavo gyvūnus, mėgdžiojo jų judesius ir demonstravo gyvūnėlių mankštą.

Netradicinių pamokų metu mokiniai lavino anglų kalbos, viešojo kalbėjimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei aktyviai judėdami stiprino fizinę sveikatos būklę.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Manikienė ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Justina Bukienė

collage raub_m collage raub2_m collage raub3_m collage raub4_m