Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2012 - 2013 mokslo metai -> Mokyklinė geografijos olimpiada

Mokyklinė geografijos olimpiada

Vasario mėn. 28 dieną – paskutinę kalendorinės žiemos dieną mūsų mokykloje vyko 6 – 8 klasių geografijos olimpiada. Joje dalyvavo nemažas būrys mokinių – 10 šeštokų, 8 septintokai ir 10 aštuntokų.

Geriausiais geografais savo amžiaus grupėse buvo pripažinti: Ignas Pavinkšnis (6 kl.), Gabrielė Gokaitė (7 kl.) ir Rūta Plepytė (8 kl.). Antrąsias vietas iškovojo šeštokas Ignas Čimaška, aštuntokas Mindaugas Samokaitis, o septintokai net du - Gytis Pakalnis ir Raminta Vaidinauskaitė. Trečios vietos atiteko Ernestai Sribikytei (6 kl.), Lukui Simonavičiui (7 kl.) ir Agnei Niuniavaitei (8 kl.).

Mokyklinės olimpiados nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais. Jie gins mokyklos garbę rajoninėje geografijos olimpiadoje „MANO GAUBLYS“ kovo mėn. 15 dieną.

2013 geografijos_olimpiada_m

Geografijos mokytoja Aurelija Padvariškienė